کد پیگیری خود را وارد نمایید

کد وارد شده معتبر نمی باشد

ورود / ثبت نام
language
013-44508681

تور 3 روزه گیلان گردی، بازار منطقه آزاد و تالاب بین المللی بندرانزلی. آبشار ویسادار. طبیعت بکر هفت چشمه، بام سبز و استخر لاهیجان

مبدا: تهران و سایر استان ها(با هماهنگی)

مدت زمان: 3 روز و 2 شب

زمان شروع حرکت: ۱۴۰۱/۰۵/۰۵

وسیله نقلیه: اتوبوس VIP و مینی بوس کولر دار

2,000,000 تومان

1,950,000 تومان

رزرو

برنامه سفر

1

روز های سفر

برنامه کلی سفر

تور 3 روزه گیلان گردی، بازار منطقه آزاد و تالاب بین المللی بندرانزلی، آبشار ویسادار و طبیعت بکر هفت چشمه، بام سبز و استخر لاهیجان روز اول و پس از رسيدن مسافرين عزيز به بندرانزلي، به هتل سه ستاره و تاپ الماس رفته و پس از استراحتي چند ساعته برنامه روز اول اجرا ميشود. در این برنامه به گشت در شهر زیبای انزلی می پردازیم که شامل بازار منطقه آزاد و آکواریوم انزلی، بلوار، اسکله و فانوس دریایی، تفریحات آبی و قایق سواری، بازار ماهی فروشان و... . در پايان روز به محل اقامت بازميگرديم و مسافرين محترم ميتوانند از امکانات هتل شامل موسيقي زنده، رستوران و کافی شاپ، ساحل و ... به صورت اختیاری استفاده نمایند. در روز دوم، پس از صرف صبحانه در هتل، برنامه طبیعت گردی و بازدید از آبشار ویسادار اجرا و ناهار روز دوم در طبيعت سرو مي شود و پس از اتمام برنامه، به هتل بازميگرديم. روز سوم، برنامه سفر به لاهیجان و گشت و گذار در این شهر زیبا اجرا و پذيرايي ناهار انجام مي گردد. در پايان روز و اتمام برنامه ها، ترانسفر با اتوبوس VIP به شهر مورد نظر انجام مي گردد.

2

روز چهارشنبه

گشت در شهر زیبای انزلی

برنامه ی روز اول این تور، گشت در شهر زیبای بندرانزلی که شامل قایق سواری در تالاب بین المللی انزلی و دریای خزر، بازار ماهی فروشان، بلوار، اسکله و فانوس دریایی، بازدید از منطقه آزاد انزلی، بازار کاسپین، آکوارویم انزلی و تفریحات آبی شامل جت اسکی، تیوپ سواری، پاراسل و ... می باشد که این تفریحات اختیاری و به عهده ی مسافر است.

3

روز پنجشنبه

آبشار ویسادار و هفت چشمه

در روز دوم، به سمت تالش رفته و از آبشار ویسادار و هفت چشمه دیدن میکنیم. آبشار ویسادار یکی از بهترین جاذبه های طبیعی و جا های دیدنی استان گیلان است که با ظاهری منحصربه‌فرد در جنگل های بکر شمال خودنمایی می‌کند. این جنگل‌ها در نزدیکی کوه های تالش با پوشش گیاهی انبوه و طبیعتی زیبا، آب و هوایی مطبوع در اطراف آبشار ویسادار ایجاد کرده‌اند.

4

روز جمعه

سفر به لاهیجان و گشت در شیطان کوه

در روز سوم، به لاهیجان زیبا سفر میکنیم و به گشت در استخر لاهیجان، شیطان کوه، بام سبز و تله کابین لاهیجان می پردازیم. شهر چای و ابریشم، با بام سبز زیبا و شیطان کوه با وقارش مقصد گردشگری جذابی در شمال کشور به شمار می‌رود.

مدارک و قوانین

ترانسفر از تهران ساعت 8 صبح به بندرانزلی. ساعت ورود به هتل حدود 2 بعدازظهر. مسافرین سایر استان ها می توانند با وسایل نقلیه عمومی به هزینه آژانس( بر اساس نرخ اتوبوس VIP) به بندرانزلی یا تهران تشریف فرما و به گروه ملحق شوند.

توجه: هزینه تفریحات اختیاری مانند تفریحات آبی، قایق سواری و گشت تالاب، آکواریوم، موسیقی زنده در تالار هتل، تله کابین، کارتینگ و... به عهده مسافر می باشد.

خدمات

دو وعده صبحانه

دو وعده ناهار( يک وعده در طبيعت، يک وعده در رستوران)

دو شب اقامت در هتل سه ستاره

بيمه گردشگري و ليدر محلي

پذيرايي بين راهي

اتوبوس VIP وميني بوس کولردار

شب نشيني و آتش بازي در ساحل

موسيقي زنده( اختياري)

شهربازي. کارتينگ و آکواريوم(اختياري)

قايق سواري و تفريحات آبي(اختياري)

تورهای دیگر لیست تمام تورها

ویژه

تور 1 روزه گیسوم

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۱

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه سراوان

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۲

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه ماسوله

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۳

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر