کد پیگیری خود را وارد نمایید

کد وارد شده معتبر نمی باشد

ورود / ثبت نام
language
013-44508681

تور 3 روزه گیلان گردی، بازار منطقه آزاد و تالاب بین المللی بندرانزلی، طبیعت بکر گرمابدشت رودسر ، دریاچه سقالکسار،جنگل و مرداب سراوان

مبدا: تهران و سایر استان ها(با هماهنگی)

مدت زمان: 3 روز و 2 شب

زمان شروع حرکت: ۱۴۰۱/۰۴/۲۹

وسیله نقلیه: اتوبوس VIP و مینی بوس کولر دار

2,000,000 تومان

1,950,000 تومان

رزرو

برنامه سفر

1

روز های سفر

برنامه کلی سفر

تور 3 روزه گیلان گردی، بازار منطقه آزاد و تالاب بین المللی بندرانزلی، طبیعت بکر گرمابدشت رودسر ، دریاچه سقالکسار،جنگل و مرداب سراوان روز اول و پس از رسيدن مسافرين عزيز به بندرانزلي، به هتل سه ستاره و تاپ الماس رفته و پس از استراحتي چند ساعته برنامه روز اول اجرا ميشود. در این برنامه به گشت در شهر زیبای انزلی و بازدید از مکان های دیدنی آن شامل بلوار، اسکله، فانوس دریایی، بازار ماهی فروشان، بازار و آکواریوم منطقه آزاد، قایق سواری در تالاب و دریای خزر و ... می پردازیم. در پايان روز به محل اقامت بازميگرديم و مسافرين محترم ميتوانند از امکانات هتل شامل کافی شاپ و رستوران هتل، موسيقي زنده، ساحل و ...به صورت اختیاری استفاده نمایند. در روز دوم، پس از صرف صبحانه در هتل، برنامه طبیعت گردی در منطقه بکر گرمابدشت اجرا و ناهار روز دوم در این طبيعت سرسبز و زیبا سرو مي شود . پس از اتمام برنامه، به هتل بازميگرديم. روز سوم ، برنامه سفر به پارک جنگلی سراوان و قایق سواری در مرداب و گشت در جنگل های سرسبز آن اجرا و پذيرايي ناهار انجام مي گردد. در پايان روز و اتمام برنامه ها، ترانسفر با اتوبوس VIP به شهر مورد نظر انجام مي گردد.

2

روز چهارشنبه

گشت در شهر زیبای انزلی

برنامه ی روز اول این تور، گشت در شهر زیبای بندرانزلی که شامل قایق سواری در تالاب بین المللی انزلی و دریای خزر، بازدید از منطقه آزاد انزلی، بازار کاسپین، آکوارویم انزلی و تفریحات آبی شامل جت اسکی، تیوپ سواری، پاراسل و ... می باشد که این تفریحات اختیاری و به عهده ی مسافر است.

3

روز پنجشنبه

منطقه ی بکر گرمابدشت رودسر

در روز دوم به طبیعت زیبای گرمابدشت سفر میکنیم. این منطقه یکی از بهترین و دست نخورده ترین و بکر ترین مناطق گیلان هست که از نظر زیبایی بی نظیر است و  هم دارای گیاهان  دارویی و محصولات کشاورزی  که گردشگران و توریست ها می توانند آنها را با کم ترین قیمت بخرند.

4

روز جمعه

گشت در جنگل ها، دریاچه و موزه میراث روستایی سراوان و دریاچه سقالکسار

در روز سوم برنامه به منطقه ی سراوان، یکی از قدیمی ترین نواحی جنگلی گیلان، سفر می کنیم. این منطقه توریستی شامل جنگلی زیبا و بکر، دریاچه ای دیدنی که در دل جنگل قرار دارد و موزه میراث روستایی می باشد که روزی به یاد ماندنی برای گردشگران می سازد. پس از گشت در سراوان به بازدید دریاچه سقالکسار، که به تکه ای از بهشت در شمال ایران معروف است میرویم.

مدارک و قوانین

ترانسفر از تهران ساعت 8 صبح به بندرانزلی. ساعت ورود به هتل حدود 2 بعدازظهر. مسافرین سایر استان ها می توانند با وسایل نقلیه عمومی به هزینه آژانس( بر اساس نرخ اتوبوس VIP) به بندرانزلی یا تهران تشریف فرما و به گروه ملحق شوند.

توجه: هزینه تفریحات اختیاری مانند تفریحات آبی، قایق سواری و گشت تالاب، آکواریوم، موسیقی زنده در تالار هتل، تله کابین، کارتینگ و... به عهده مسافر می باشد.

خدمات

دو وعده صبحانه

دو وعده ناهار( یک وعده در طبیعت، یک وعده در رستوران)

دو شب اقامت در هتل سه ستاره

بیمه گردشگری و لیدر محلی

پذیرایی بین راهی

اتوبوس VIP ومینی بوس کولردار

شب نشینی و آتش بازی در ساحل

موسیقی زنده( اختیاری)

شهربازی. کارتینگ و آکواریوم(اختیاری)

قایق سواری و تفریحات آبی(اختیاری)

تورهای دیگر لیست تمام تورها

ویژه

تور 1 روزه گیسوم

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۱

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه سراوان

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۲

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه ماسوله

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۳

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر