کد پیگیری خود را وارد نمایید

کد وارد شده معتبر نمی باشد

ورود / ثبت نام
language
013-44508681

تور 3 روزه گیلان گردی، بازار منطقه آزاد و تالاب بین المللی بندرانزلی. روستای ییلاقی اولسبلانگا. بام سبز لاهیجان

مبدا: تهران و سایر استان ها(با هماهنگی)

مدت زمان: 3 روز و 2 شب

زمان شروع حرکت: ۱۴۰۱/۰۴/۲۲

وسیله نقلیه: اتوبوس VIP و مینی بوس کولر دار

2,000,000 تومان

1,950,000 تومان

رزرو

برنامه سفر

1

روز های سفر

برنامه کلی سفر

تور 3 روزه گیلان گردی، بازار منطقه آزاد و تالاب بین المللی بندرانزلی، روستای ییلاقی اولسبلانگا، بام سبز و شیطان کوه لاهیجان روز اول و پس از رسيدن مسافرين عزيز به بندرانزلي، به هتل سه ستاره و تاپ الماس رفته و پس از استراحتي چند ساعته برنامه روز اول اجرا ميشود. در پايان روز به محل اقامت بازميگرديم و مسافرين محترم ميتوانند از امکانات هتل که شامل موسيقي زنده، رستوران و کافی شاپ، ساحل و... مي باشد، استفاده نمایند(اختیاری). در روز دوم، پس از صرف صبحانه در هتل، برنامه تعيين شده اجرا و ناهار روز دوم در طبيعت سرو مي شود و پس از اتمام برنامه، به هتل بازميگرديم. روز سوم نيز به مانند روز قبل، برنامه هاي ذکر شده و پذيرايي ناهار اجرا مي گردد. در پايان روز و اتمام برنامه ها، ترانسفر با اتوبوس VIP به شهر مورد نظر انجام مي گردد.

2

روز چهارشنبه

گشت در شهر زیبای انزلی

برنامه ی روز اول این تور، گشت در شهر زیبای بندرانزلی که شامل قایق سواری در تالاب بین المللی انزلی و دریای خزر، بازار ماهی فروشان، اسکله، بلوار و شیر سنگی ،بازدید از منطقه آزاد انزلی، بازار کاسپین، آکوارویم انزلی و تفریحات آبی شامل جت اسکی، تیوپ سواری، پاراسل و ... می باشد که این تفریحات اختیاری و به عهده ی مسافر است.

3

روز پنجشنبه

سفر به روستای ییلاقی اولسبلانگا

برنامه روز دوم، سفر به روستای ییلاقی اولسبلانگا می باشد. روستای اولسبلانگا(Olasbelanga)در ۲۵ کیلومتری جنوب ماسال در جایی ۱۲۰۰ بالاتر از شهر ماسال یکی از جاذبه های شناخته شده گیلان است که مسافران زیادی را در بهار و تابستان به سوی خود می کشاند. اگر خوش شانس باشید مناظر مه گرفته و ابری این روستا را تجربه خواهید کرد.

4

روز جمعه

سفر به لاهیجان و گشت در شیطان کوه

در روز سوم، به لاهیجان زیبا سفر میکنیم و به گشت در استخر لاهیجان، شیطان کوه، بام سبز و تله کابین لاهیجان می پردازیم. شهر چای و ابریشم، با بام سبز زیبا و شیطان کوه با وقارش مقصد گردشگری جذابی در شمال کشور به شمار می‌رود.

مدارک و قوانین

ترانسفر از تهران ساعت 8 صبح به بندرانزلی. ساعت ورود به هتل حدود 2 بعدازظهر. مسافرین سایر استان ها می توانند با وسایل نقلیه عمومی به هزینه آژانس( بر اساس نرخ اتوبوس VIP) به بندرانزلی یا تهران تشریف فرما و به گروه ملحق شوند.

توجه: هزینه تفریحات اختیاری مانند تفریحات آبی، قایق سواری و گشت تالاب، آکواریوم، موسیقی زنده در تالار هتل، تله کابین، کارتینگ و... به عهده مسافر می باشد.

خدمات

دو وعده صبحانه

دو وعده ناهار( یک وعده در طبیعت، یک وعده در رستوران)

دو شب اقامت در هتل سه ستاره

بیمه گردشگری و لیدر محلی

پذیرایی بین راهی

اتوبوس VIP ومینی بوس کولردار

شب نشینی و آتش بازی در ساحل

موسیقی زنده( اختیاری)

شهربازی و کارتینگ(اختیاری)

قایق سواری و تفریحات آبی(اختیاری)

تورهای دیگر لیست تمام تورها

ویژه

تور 1 روزه گیسوم

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۱

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه سراوان

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۲

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه ماسوله

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۳

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر