کد پیگیری خود را وارد نمایید

کد وارد شده معتبر نمی باشد

ورود / ثبت نام
language
013-44508681

تور 3 روزه گیلان گردی. بازار منطقه آزاد و تالاب بین المللی بندرانزلی.تنگه وآبشار ماهی مشو لنگرود. شهر تاریخی ماسوله

مبدا: تهران و سایر استان ها(با هماهنگی)

مدت زمان: 3 روز و 2 شب

زمان شروع حرکت: ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

وسیله نقلیه: اتوبوس VIP و مینی بوس کولر دار

2,000,000 تومان

1,950,000 تومان

رزرو

برنامه سفر

1

روز های سفر

برنامه کلی سفر

تور 3 روزه گیلان گردی، بازار منطقه آزاد و تالاب بین المللی بندرانزلی، تنگه و آبشار ماهی مشو لنگرود، شهر تاریخی ماسوله روز اول و پس از رسیدن مسافرین عزیز به بندرانزلی، به هتل سه ستاره و تاپ الماس رفته و پس از استراحتی چند ساعته برنامه روز اول اجرا میشود. در این برنامه به گشت گذار در شهر زیبای انزلی می پردازیم که گشت ها شامل بلوار، اسکله و فانوس دریای، بازار ماهی فروشان، قایق سواری در تالاب و دریای خزر، آکواریوم و بازار منطقه آزاد، تفریحات آبی و ... می باشد. در پایان روز به محل اقامت بازمیگردیم و مسافرین محترم میتوانند از امکانات هتل شامل رستوران و کافی شاپ، موسیقی زنده ساحل و ... به صورت اختیاری استفاده نمایند. در روز دوم، پس از صرف صبحانه در هتل، برنامه طبیعت گردی و بازدید از آبشار و تنگه ی زیبای ماهی مشو لنگرود اجرا و پذیرایی ناهار انجام می گردد. پس از اتمام برنامه، به هتل بازمیگردیم. روز سوم ، برنامه سفر به شهر تاریخی ماسوله و گشت و گذار در کوچه پسکوچه های زیبای آن و پذیرایی ناهار اجرا می گردد. در پایان روز و اتمام برنامه ها، ترانسفر با اتوبوس VIP به شهر مورد نظر انجام می گردد.

2

روز چهارشنبه

گشت در شهر زیبای انزلی

برنامه ی روز اول این تور، گشت در شهر زیبای بندرانزلی که شامل قایق سواری در تالاب بین المللی انزلی و دریای خزر، بازار ماهی فروشان، بلوار و اسکله، بازدید از بازار منطقه آزاد انزلی، بازار کاسپین، آکوارویم انزلی و تفریحات آبی شامل جت اسکی، تیوپ سواری، پاراسل و ... می باشد که این تفریحات اختیاری و به عهده ی مسافر است.

3

روز پنجشنبه

تنگه و آبشار ماهی مشو لنگرود

در روز دوم به تنگه و آبشار ماهی مشو لنگرود سفر می کنیم. به دلیل عدم عبور ماهی به سمت بالای آبشار، این منطقه به نام ماهی مشو شهرت پیدا کرده است. همچنین وجود سنگ‌های قرمز در حوضچه غار مانند آبشار منظره زیبایی به چشم می‌آید.

4

روز جمعه

سفر به شهر تاریخی ماسوله

در روز سوم به شهر زیبا و تاریخی ماسوله سفر میکنیم. خانه‌های ماسوله و سبک معماری آنها جذاب‌ترین بخش ماسوله است. خانه‌هایی سنتی، پنجره‌های چوبی، گلدان‌های شمعدانی چیده شده در ایوان‌ها زیبایی خاص ماسوله است.

مدارک و قوانین

ترانسفر از تهران ساعت 8 صبح به بندرانزلی. ساعت ورود به هتل حدود 2 بعدازظهر. مسافرین سایر استان ها می توانند با وسایل نقلیه عمومی به هزینه آژانس( بر اساس نرخ اتوبوس VIP) به بندرانزلی یا تهران تشریف فرما و به گروه ملحق شوند.

توجه: هزینه تفریحات اختیاری مانند تفریحات آبی، قایق سواری و گشت تالاب، آکواریوم، موسیقی زنده در تالار هتل، تله کابین، کارتینگ و به عهده مسافر می باشد.

خدمات

دو وعده صبحانه

دو وعده ناهار( یک وعده در طبیعت، یک وعده در رستوران)

دو شب اقامت در هتل 3 ستاره

بیمه گردشگری و لیدر محلی

پذیرایی بین راهی

اتوبوس VIP و مینی بوس کولر دار

شب نشینی و آتش بازی در ساحل

موسیقی زنده(اختیاری)

کارتینگ( اختیاری)

قایق سواری و تفریحات آبی( اختیاری)

تورهای دیگر لیست تمام تورها

ویژه

تور 1 روزه گیسوم

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۱

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه سراوان

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۲

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه ماسوله

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۳

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر