کد پیگیری خود را وارد نمایید

کد وارد شده معتبر نمی باشد

ورود / ثبت نام
language
013-44508681

تور 3 روزه گیلان گردی. بازار منطقه آزاد و تالاب بین المللی بندرانزلی. ارتفاعات اولسبلانگا. بام سبز لاهیجان

مبدا: تهران و سایر استان ها(با هماهنگی)

مدت زمان: 3 روز و 2 شب

زمان شروع حرکت: ۱۴۰۱/۰۴/۰۸

وسیله نقلیه: اتوبوس VIP و مینی بوس کولر دار

2,000,000 تومان

1,950,000 تومان

رزرو

برنامه سفر

1

روز های سفر

برنامه کلی سفر

تور 3 روزه گیلان گردی. بازار منطقه آزاد و تالاب بین المللی بندرانزلی. روستای ییلاقی اولسبلانگا. بام سبز و شیطان کوه لاهیجان روز اول و پس از رسيدن مسافرين عزيز به انزلي، به هتل سه ستاره و تاپ الماس رفته و پس از استراحتي چند ساعته و صرف ناهار ، برنامه گشت شهری در بندر انزلی اجرا ميشود. در پايان روز به محل اقامت بازميگرديم و مسافرين محترم ميتوانند از امکانات هتل که شامل رستوران و کافی شاپ، موسيقي زنده، ساحل و ... مي باشد، استفاده نمایند که اختیاری و به هزینه مسافر می باشد. در روز دوم، پس از صرف صبحانه در هتل، برنامه سفر به روستای زیبا و ییلاقی اولسبلانگا اجرا شده و پس از صرف ناهار و اتمام برنامه، به هتل بازميگرديم. روز سوم نيز، برنامه بام سبز لاهیجان و گشت در شیطان کوه زیبا و استخر لاهیجان اجرا مي گردد. ناهار روز سوم اختیاری می باشد. در پايان روز ، ترانسفر مسافرین محترم با اتوبوس VIP به شهر مورد نظر انجام مي گردد.

2

روز چهارشنبه

گشت در شهر زیبای انزلی

برنامه ی روز اول این تور، گشت در شهر زیبای بندرانزلی که شامل قایق سواری در تالاب بین المللی انزلی و دریای خزر، بلوار و اسکله، بازار ماهی فروشان، بازدید از بازار منطقه آزاد انزلی( کاسپین)، آکوارویم انزلی و تفریحات آبی شامل جت اسکی، تیوپ سواری، پاراسل و ... می باشد که این تفریحات اختیاری و به عهده ی مسافر است.

3

روز پنجشنبه

سفر به روستای ییلاقی اولسبلانگا

برنامه روز دوم، سفر به روستای ییلاقی اولسبلانگا می باشد. روستای اولسبلانگا(Olasbelanga)در ۲۵ کیلومتری جنوب ماسال در جایی ۱۲۰۰ بالاتر از شهر ماسال یکی از جاذبه های شناخته شده گیلان است که مسافران زیادی را در بهار و تابستان به سوی خود می کشاند. اگر خوش شانس باشید مناظر مه گرفته و ابری این روستا را تجربه خواهید کرد.

4

روز جمعه

سفر به لاهیجان و گشت در شیطان کوه

در روز سوم، به لاهیجان زیبا سفر میکنیم و به گشت در استخر لاهیجان، شیطان کوه، بام سبز و تله کابین لاهیجان می پردازیم. شهر چای و ابریشم، با بام سبز زیبا و شیطان کوه با وقارش مقصد گردشگری جذابی در شمال کشور به شمار می‌رود.

مدارک و قوانین

ترانسفر از تهران ساعت 8 صبح به بندرانزلی. ساعت ورود به هتل حدود 2 بعدازظهر. مسافرین سایر استان ها می توانند با وسایل نقلیه عمومی به هزینه آژانس( بر اساس نرخ اتوبوس VIP) به بندرانزلی یا تهران تشریف فرما و به گروه ملحق شوند.

توجه: هزینه تفریحات اختیاری مانند تفریحات آبی، قایق سواری و گشت تالاب، آکواریوم، موسیقی زنده در تالار هتل، تله کابین، کارتینگ و به عهده مسافر می باشد.

خدمات

اقامت در هتل سه ستاره

بیمه گردشگری و لیدر محلی

دو وعده صبحانه

دو وعده ناهار( یک وعده در طبیعت و یک وعده در رستوران)

پذیرایی بین راهی

اتوبوس VIP ومینی بوس کولردار

شب نشینی و آتش بازی در ساحل

موسیقی زنده( اختیاری)

شهربازی. کارتینگ و آکواریوم(اختیاری)

قایق سواری و تفریحات آبی(اختیاری)

تورهای دیگر لیست تمام تورها

ویژه

تور 1 روزه گیسوم

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۱

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه سراوان

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۲

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه ماسوله

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۳

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر