کد پیگیری خود را وارد نمایید

کد وارد شده معتبر نمی باشد

ورود / ثبت نام
language
013-44508681

تور 3 روزه گیلان گردی. بازار منطقه آزاد انزلی. تالاب بین المللی بندرانزلی.سوباتان. دریاچه سقالکسار. پارک جنگلی و مرداب سبز سراوان

مبدا: تهران. سایر استان ها (با هماهن

مدت زمان: 3 روز و 2 شب

زمان شروع حرکت: ۱۴۰۱/۰۳/۰۴

وسیله نقلیه: اتوبوس VIP و مینی بوس کولر دار

2,000,000 تومان

1,950,000 تومان

رزرو

برنامه سفر

1

روز های سفر

برنامه کلی سفر

روز اول و پس از رسیدن مسافرین عزیز به بندرانزلی، به هتل سه ستاره و تاپ الماس رفته و پس از استراحتی چند ساعته و صرف ناهار در هتل برنامه روز اول اجرا میشود. گشت روز اول شمل منطقه آزاد انزلی. گشت شهری و تالاب بین المللی بندر انزلی. در پایان روز به محل اقامت بازمیگردیم و مسافرین محترم میتوانند از امکانات هتل مانند رستوران و کافی شاپ. موسیقی زنده.، ساحل و ... استفتده نمایند. در روز دوم، پس از صرف صبحانه در هتل، به ارتفاعات سوباتان سفر می کنیم و ناهار روز دوم در طبیعت سرو می شود و پس از اتمام برنامه، به هتل بازمیگردیم. روز سوم ، برنامه دریاچه سقالکسار. پارک جنگلی و مرداب سراوان اجرا می گردد و ناهار اختیاری و به عهده مسافر می باشد. در پایان روز سوم، ترانسفر با اتوبوس VIP به شهر مورد نظر انجام می گردد.

2

روز چهارشنبه

گشت در شهر زیبای انزلی

برنامه ی روز اول این تور، گشت در شهر زیبای بندرانزلی که شامل قایق سواری در تالاب بین المللی انزلی و دریای خزر، بازدید از منطقه آزاد انزلی، بازار کاسپین، آکوارویم انزلی و تفریحات آبی شامل جت اسکی، تیوپ سواری، پاراسل و ... می باشد که این تفریحات اختیاری و به عهده ی مسافر است.

3

روز پنجشنبه

سفر به منطقه ی بکر سوباتان

برنامه روز دوم، سفر به منطقه ی بکر و ییلاقی سوباتان می باشد که از جاهای دیدنی تالش است .این ییلاق پوشیده از چمنزار و گلزار و مملو از چشمه‌های گوارا و دام‌ها و اسب‌هایی است که به این‌طرف و آن‌طرف می‌روند.

4

روز جمعه

گشت در جنگل ها، دریاچه و موزه میراث روستایی سراوان و دریاچه سقالکسار

در روز سوم برنامه به منطقه ی سراوان، یکی از قدیمی ترین نواحی جنگلی گیلان، سفر می کنیم. این منطقه توریستی شامل جنگلی زیبا و بکر، دریاچه ای دیدنی که در دل جنگل قرار دارد و موزه میراث روستایی می باشد که روزی به یاد ماندنی برای گردشگران می سازد. پس از گشت در سراوان به بازدید دریاچه سقالکسار، که به تکه ای از بهشت در شمال ایران معروف است میرویم.

خدمات

خدمات

خدمات این تور شامل دو صبحانه، دو ناهار، اقامت در هتل سه ستاره و پذیرایی چای، شربت و شیرینی در طول برنامه می باشد.

هزینه ورودی اماکن خاص و تفریحات اختیاری به عهده ی مسافران می باشد.

تورهای دیگر لیست تمام تورها

ویژه

تور 1 روزه گیسوم

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۱

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه سراوان

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۲

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه

تور 1 روزه ماسوله

یک روزه

تاریخ حرکت : ۱۴۰۱/۰۱/۰۳

195,000 تومان

اطلاعات بیشتر